Artykuły obronne

Gaz pieprzowy Fox Labs – najlepszy gaz pieprzowy!

Gaz pieprzowy Fox Labs – najlepszy gaz pieprzowy 3

Spis treści

Gaz pieprzowy Fox Labs - dlaczego jest tak skuteczny ?

Gaz pieprzowy Fox Labs to przede wszystkim jakość oraz skuteczność. Produkt sprzedawany jest z powodzeniem na całym świecie. Zbiera przy tym najlepsze recenzje. Amerykańska firma opracowała specjalne formuły mieszanki, które odpowiadają za skuteczność gazu pieprzowego. Producent deklaruje, że na świecie nie ma lepszej mieszanki gazu pieprzowego, przeznaczonej do samoobrony.

Fox Labs Color Logo

Dużym atutem w przypadku gazów pieprzowych Fox Labs jest obecność znacznika UV lub barwnika. Seria gazów pieprzowy Mean Green charakteryzuje się obecnością zielonego barwnika, który skutecznie oznacza napastnika. Pozwala to na późniejszą identyfikację napastnika.  Gaz obronny jest najbezpieczniejszy w użyciu, najskuteczniejszy oraz najbardziej intensywnym środkiem do samoobrony. Do produkcji tego gazu pieprzowego zostały użyte najlepsze możliwie składniki. Warto nadmienić, że wystrzeliwany gaz jest niepalny.

Za ostrością gazu pieprzowego wcale nie stoi wartość SHU użyta do produkcji. Firma Fox Labs rozprawia się z tym marketingowym chwytem, który stosuje wiele producentów gazów pieprzowych. Podstawą do określenia mocy gazu pieprzowego jest to, co zostaje wystrzelone z dyszy gazu. Nie to, co zostało użyte do produkcji mieszanki. Za skuteczność odpowiada tutaj formuła FIVE POINT THREE,

Według amerykańskich funkcjonariuszy żaden inny gaz obronny, niż ten w formule FIVE POINT THREE nie działa szybciej. Gaz ten powoduje natychmiastową reakcje u napastnika oraz zamknięcie oczu. Nośnik gazu, stosowany w formule FIVE POINT THREE usuwa z ciała napastnika warstwę potu lub tłuszczu. Powoduje to otworzenie porów w skórze, co powoduje jej szybkie i intensywne pieczenie. Ułatwia to wnikanie gazu i przyśpiesza reakcje na gaz pieprzowy.

9080

Do produkcji gazów pieprzowych wykorzystywane są naturalne wyciągi żywiczne z OC. Skala ostrości produkowanych gazów wynosi minimum 2 000 000 SHU (zależnie od modelu). 

Wyróżnieniem tego produktu jest również głowica FLIP-TOP. Stanowi ona zabezpieczenie przed przypadkową aktywacją gazu w torebce, plecaku lub kieszeni. 

Akademie policyjne w Stanach Zjednoczonych przeprowadziły testy porównawcze. Wykazano, że żaden inny gaz, nie działa tak szybko jak FOX LABS. 

Gaz pieprzowy w chmurze (stożku)

Kto powinien rozważyć zakup gazu pieprzowego Fox Labs ? 

Każdy, kto na poważnie myśli o samoobronie powinien rozważyć zakup gazu pieprzowego od uznanego światowego producenta. Produkt ten używany jest przez setki tysięcy funkcjonariuszy policji i służb mundurowych na całym świecie. Świadczy to przede wszystkim o jakości gazu pieprzowego oraz stopniu zaufania do marki. Po prostu, noś to, co nosi policja. Jeśli poszukujesz gazu, który na pewno nie zawiedzie twoich oczekiwań, to wybierz FOX LABS. W szczególności oferta powinna być atrakcyjna dla:

  • służb mundurowych
  • komorników
  • kuratorów
  • ochroniarzy
  • inkasentów
  • właścicieli restauracji, pubów, klubów
  • ratowników medycznych

Gaz pieprzowy w żelu (strumień)

FOX LABS z formułą FIVE POINT THREE

FIVE POINT THREE (formuła 5.3) – gaz wytworzony na bazie naturalnego pieprzu, który został dodatkowo oczyszczony. Proces oczyszczania oleożywicy przekłada się na szybkość działania gazu oraz zasięg. Finalnie poprzez odpowiednie oczyszczenie możliwe jest obniżenie zawartości OC do 2%, przy zachowaniu skuteczności. Niższa zawartość OC przekłada się jedynie na możliwość szybszej dekontaminacji z ciała, przy użyciu odpowiednich środków. Zwykły gaz pieprzowy składa się z: kapsaicynoidów (odpowiedzialnych za ostrość), oleju (rozpuszczalnik), barwnika oraz pozostałych organicznych składników. Formuła FIVE POINT THREE pozwala na usunięcie zanieczyszczeń z oleożywicy oraz barwnika. 

Five Point Three Mobile

MEAN GREEN formuła

MEAN GREEN – gaz pieprzowy składający się z bardzo mocno oczyszczonej oleożywicy. Wysoki stopień oczyszczenia skutkuje bardzo szybkim działaniem gazu. Duży stopień oczyszczenia (przeźroczystości) umożliwiło dodanie zielonego barwnika. Usunięcie zielonego barwnika ze skóry może zając nawet kilka dni. Formuła MEAN GREEN bazuje na ostrości 3 000 000 SHU o stężeniu 6%. Zawartość kapsaicynoidów w wystrzeliwanej mieszance to 1,2 %. Gaz w tej formule dostępny jest w 4 pojemnościach: 43ml, 59ml, 85ml oraz 355ml. W zależności od dyszy gaz wystrzeliwany jest w postaci strumienia lub stożka. Gaz MEAN GREEN wyróżnia przede wszystkim obecność barwnika oraz ponadprzeciętna ostrość, która może konkurować jedynie z innymi gazami FOX. 

green

Czy można się obronić gazem pieprzowym bez naciśnięcia spustu?

OTÓŻ TAK! Gaz FOX LABS jest tak rozpoznawalny na świecie, a także bardzo skuteczny. Gdy napastnik zobaczy w twoim ręku pojemnik z tym napisem z pewnością zastanowi się nad sensem kontynuowania ataku. Jeśli już raz miał styczność z tym gazem, to z pewnością nie będzie chciał mieć styczności po raz kolejny. Osiąga się to poprzez obniżenie zawartości (procent) zbędnych składników (śmieci papryki, olej i barwnik) w formule przy jednoczesnym pozostawieniu czystszego stężenia ciepła (kapsaicynoidy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *