Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

TW1000 Foam 63ml 68,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

Gaz pieprzowy w pianie

Gaz pieprzowy w pianie to dobry wybór, jeśli chcemy się obronić przed napastnikiem, a jednocześnie mieć pewność, że nasz środek do samoobrony na pewno okaże się skuteczny. Jak sama nazwa wskazuje, gaz wystrzeliwany jest w postaci piany. Konsystencja ta potęguje swoje działanie dopiero w chwili trafienia napastnika w twarz, ponieważ po trafieniu intensywnie się pieni. Dużym utrudnieniem dla napastnika jest usunięcie piany w powierzchni twarzy, ponieważ gaz w tej formie dość mocno przylega do twarzy, a także swoim działaniem pokrywa dość dużą powierzchnie. Kolejnym atutem środka w tej formie jest możliwość skutecznego oznaczenia napastnika, więc po przyjeździe policji lub innych służb mundurowych bez problemu będziesz mógł wskazać napastnika.

Gaz w tej formie nie jest mocno podatny na warunki atmosferyczne – jak wiatr czy deszcz. Zasięg gazu pieprzowego w pianie możemy ocenić na dość duży (3-4 metry), w szczególności porównując go do środków w postaci chmury. Ten rodzaj gazu pieprzowego możemy umiejscowić pomiędzy żelem, a chmurą. Pianę charakteryzuje duża skuteczność oraz duży rozlew na powierzchni twarzy napastnika. W celu maksymalnej skuteczności rekomendujemy celować bezpośrednio w twarz napastnika.

Wszystkie gazy pieprzowe w pianie z naszej oferty są najwyższej jakości. W firmie eobrona.pl dbamy o to, abyś nigdy nie zawiódł się na naszym produkcie, nawet w najbardziej newralgicznej sytuacji. Każdy gaz pieprzowy w pianie, dostępny w naszej ofercie to sprawdzony produkt, do którego mamy pełne zaufanie, dlatego możemy oddać go w ręce naszych klientów. Wszystkie miotacze gazu pieprzowego posiadają długą datę ważności, co pozwala zmniejszyć częstotliwość wymiany gazu, gdy go nie zdążymy zużyć.

Gaz pieprzowy w pianie z powierzchni twarzy najlepiej usunąć przy pomocy chusteczki do neutralizacji gazu pieprzowego lub sprayu do neutralizacji gazu pieprzowego. Jeśli nie mamy aktualnie takich środków neutralizującyhc gaz pieprzowy przy sobie, to warto tego dokonać przy użyciu powszechnie dostępnego mleka lub tłuszczu roślinnego.