Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Akcesoria do paralizatorów - baterie, kabury, gazy, elektrody

Eksploatacja paralizatora wiąże się zazwyczaj z koniecznością posiadania kilku zapasowych akcesoriów, które mogą okazać się niezbędne. 

Baterie do paralizatora możemy podzielić na dwa typy – wymienne oraz akumulatory. W przypadku zastosowania wymiennych baterii w szczególności dotyczy to marki ESP należy szczególną uwagę zwrócić na jakość baterii. Paralizator do poprawnej pracy potrzebuje baterii alkaicznej, o wysokiej pojemności. Sprawdzą się tutaj markowe baterie, jak VARTA czy ENERGRIZER. 

Kabura na paralizator jest praktycznym wyposażeniem, które powinien posiadać każdy funkcjonariusz policji czy służby ochrony. Zastosowanie kabury pozwala na szybkie wydobycie paralizatora, jest to szczególnie ważne, kiedy liczą się sekundy i nie ma czasu na szukanie urządzenia po kieszeniach. 

Elektrody do paralizatorów TASER (strzelających na odległość) stanowią normalną część eksploatacyjną, która musi zostać wymieniona po każdym strzale. W przypadku wyboru elektrod szczególną uwagę należy zwrócić na model posiadanego paralizatora, ponieważ są one ściśle dopasowane do danego urządzenia.