Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Gaz pieprzowy gaśnica TW1000 Titan JET 750ml 399,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

TW1000 400ml GIGANT JET 239,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

TW1000 JET 40ml 49,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

TW1000 Tactical JET 360 45ml 99,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

Gaz pieprzowy w płynie

Gaz pieprzowy w płynie to dobry wybór, jeśli chcemy się obronić przed napastnikiem, a jednocześnie mieć pewność, że nasz środek do samoobrony na pewno okaże się skuteczny. Jak sama nazwa wskazuje, gaz wystrzeliwany jest w postaci płynu (strumienia). Konsystencja ta potęguje swoje działanie dopiero w chwili trafienia napastnika w twarz, ponieważ po trafieniu rozlewa się obszernie po twarzy napastnika.  Kolejnym atutem środka w tej formie jest możliwość skutecznego oznaczenia napastnika, więc po przyjeździe policji lub innych służb mundurowych bez problemu będziesz mógł wskazać napastnika.

Gaz pieprzowy w płynie nie jest podatny na warunki atmosferyczne – jak wiatr czy deszcz. Zasięg miotacza w płynie możemy ocenić na dość duży (3-4 metry), w szczególności porównując go do środków w postaci chmury. Ten rodzaj gazu pieprzowego możemy umiejscowić pomiędzy żelem, a chmurą. Płyn charakteryzuje duża skuteczność oraz duży rozlew na powierzchni twarzy napastnika. W celu maksymalnej skuteczności rekomendujemy celować bezpośrednio w twarz napastnika. Środek w tej formie może być stosowany również wewnątrz pomieszczeń, bez ryzyka samozagazowania. 

Wszystkie gazy pieprzowe w płynie z naszej oferty są najwyższej jakości. W firmie eobrona.pl dbamy o to, abyś nigdy nie zawiódł się na naszym produkcie, nawet w najbardziej newralgicznej sytuacji. Każdy gaz pieprzowy w pianie, dostępny w naszej ofercie to sprawdzony produkt, do którego mamy pełne zaufanie, dlatego możemy oddać go w ręce naszych klientów. Wszystkie miotacze gazu pieprzowego posiadają długą datę ważności, co pozwala zmniejszyć częstotliwość wymiany gazu, gdy go nie zdążymy zużyć.

Gaz pieprzowy w płynie z powierzchni twarzy najlepiej usunąć przy pomocy chusteczki do neutralizacji gazu pieprzowego lub sprayu do neutralizacji gazu pieprzowego. Jeśli nie mamy aktualnie takich środków neutralizujących gaz pieprzowy przy sobie, to warto tego dokonać przy użyciu powszechnie dostępnego mleka lub tłuszczu roślinnego.