Gaz pieprzowy w chmurze

Gaz pieprzowy w chmurze to dobry wybór, jeśli chcemy się obronić przed napastnikiem, grupą napastników oraz dzikimi zwierzętami. Jak sama nazwa wskazuje, gaz wystrzeliwany jest w postaci chmury gazu. Gaz pieprzowy w tej formie działa od razu po rozpyleniu w powietrzu, nie trzeba dokładnie celować w napastnika, wystarczy użycie gazu w jego stronę. Środek ten w szczególności powoduje duże duszności oraz łzawienie oczu i śluzówek. Gaz pieprzowy w chmurze działa na dużej powierzchni, może być zastosowany do obrony przed grupą napastników. 

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Gaz w tej formie jest dość podatny na warunki atmosferyczne – jak wiatr czy deszcz. Zasięg gazu pieprzowego w pianie możemy ocenić na średni (2-3 metry), w szczególności porównując go do środków w postaci strumienia lub piany.  Przy jego użyciu musimy mieć na uwadze to, aby nie stosować go pod mocny wiatr, ponieważ może doprowadzić to samozagazowania. 

Wszystkie gazy pieprzowe w chmurze z naszej oferty są najwyższej jakości. W firmie eobrona.pl dbamy o to, abyś nigdy nie zawiódł się na naszym produkcie, nawet w najbardziej newralgicznej sytuacji. Każdy gaz pieprzowy w chmurze, dostępny w naszej ofercie to sprawdzony produkt, do którego mamy pełne zaufanie, dlatego możemy oddać go w ręce naszych klientów. Wszystkie miotacze gazu pieprzowego posiadają długą datę ważności, co pozwala zmniejszyć częstotliwość wymiany gazu, gdy go nie zdążymy zużyć.

Gaz pieprzowy w chmurze z powierzchni twarzy najlepiej usunąć przy pomocy chusteczki do neutralizacji gazu pieprzowego lub sprayu do neutralizacji gazu pieprzowego. Jeśli nie mamy aktualnie takich środków neutralizującyhc gaz pieprzowy przy sobie, to warto tego dokonać przy użyciu powszechnie dostępnego mleka lub tłuszczu roślinnego.