Kule gumowe

Kule gumowe wykorzystywane są do samoobrony oraz do treningu strzeleckiego przy użyciu broni na kule gumowe (RAM). W naszej ofercie znajdziesz kule gumowe do pistoletów, rewolwerów oraz strzelb RAM.  W zależności od potrzeb oraz wymagań użytkownika do strzelania z broni typu RAM można wykorzystać kilka typów amunicji, które między sobą różni w szczególności waga, zdolność penetracji oraz skuteczność w przypadku samoobrony. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kule gumowe Razor Gun kal. .50 100szt. 42,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

Kule gumowe Razor Gun kal. .68 20 szt. 25,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

Kule gumowo – metalowe Razor Gun kal. .50 100szt. 55,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

Kule do broni na kule gumowe (RAM)

Kule gumowe wykonane z twardej gumy stanowią podstawową amunicję, wykorzystywaną w broni na kule gumowe. Tego typu amunicja posiada dość niską wagę, a więc jest podatna na działanie wiatru. Po uderzeniu w cel nie powoduje większych uszkodzeń. Z niskiej ceny oraz średniej skuteczności rekomendowane są w szczególności do treningu strzeleckiego.

Kule gumowo – metalowe stanowią dużo skuteczniejszy rodzaj amunicji do broni na kule gumowe. Składają się z mieszanki gumy z opiłkami metalu, przez co ich waga jest znacząco większa w porównaniu do kul gumowych. Przez większą masę kule gumowo metalowe posiadają większą energię kinetyczną po trafieniu w cel.  Skutkuje to wyższą skutecznością w przypadku samoobrony, z pewnością taki rodzaj amunicji może doprowadzić do nabicia potężnego siniaka na cele napastnika. 

Kule pieprzowe to kolejny rodzaj amunicji do broni na kule gumowe. Zasada działania opiera się przede wszystkim na funkcji odstraszającej i obezwładniającej napastnika. Trafienie napastnika kulą pieprzową powoduje jej rozpad, a następnie uwolnienie środka drażniącego w postaci gazu pieprzowego. Powoduje to dezorientacje u napastnika, a także utrudnia mu widzenie, powoduje duszności.