Gaz pieprzowy w żelu

Gaz pieprzowy w żelu to bardzo dobry wybór, gdy chcemy się obronić przed napastnikiem, a jednocześnie mieć pewność, że nasz środek do samoobrony na pewno okaże się skuteczny. Miotacz gazu pieprzowego w żelu jest gwarantem Twojego bezpieczeństwa. Można stosować go zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni. Środek czynny wystrzeliwany jest w postaci żelu, który po trafieniu w napastnika przylepia się do jego twarzy oraz ciała. Konsystencja żelu potęguje swoje działanie dopiero w chwili trafienia napastnika w twarz. Dużym utrudnieniem dla napastnika jest usunięcie żelu z powierzchni twarzy, ponieważ gaz w tej formie dość mocno przylega do twarzy (posiada właściwości adhezyjne).

Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Gaz pieprzowy w żelu umożliwia oznaczenie napastnika poprzez znacznik UV, więc po przyjeździe policji lub innych służb mundurowych bez problemu będziesz mógł wskazać napastnika.

Gaz w tej formie nie jest praktycznie w ogóle podatny na warunki atmosferyczne – jak wiatr czy deszcz. Zasięg gazu pieprzowego w żelu możemy ocenić na dość duży (3-4-5 metrów), w szczególności porównując go do środków w postaci chmury czy piany. Żel charakteryzuje duża skuteczność oraz stosunkowo niewielki rozlew na powierzchni twarzy napastnika. W celu maksymalnej skuteczności tego środka rekomendujemy celować bezpośrednio w twarz napastnika.

Wszystkie gazy pieprzowe w żelu z naszej oferty są najwyższej jakości. W firmie eobrona.pl dbamy o to, abyś nigdy nie zawiódł się na naszym produkcie, nawet w najbardziej newralgicznej sytuacji. Każdy gaz pieprzowy w żelu dostępny w naszej ofercie to sprawdzony produkt, do którego mamy pełne zaufanie, dlatego możemy oddać go w ręce naszych klientów. Wszystkie miotacze gazu pieprzowego posiadają długą datę ważności, co pozwala zmniejszyć częstotliwość wymiany gazu, gdy go nie zdążymy zużyć.

Gaz pieprzowy w żelu z powierzchni twarzy najlepiej usunąć przy pomocy chusteczki do neutralizacji gazu pieprzowego lub sprayu do neutralizacji gazu pieprzowego. Jeśli nie mamy aktualnie takich środków neutralizujących gaz pieprzowy przy sobie, to warto tego dokonać przy użyciu powszechnie dostępnego mleka lub tłuszczu roślinnego. Nie należy zmywać gazu pieprzowego wodą, ponieważ potęguje ona jego działanie.