Wyświetlanie jednego wyniku

Latarki z paralizatorem

Latarki z paralizatorem to urządzenia łączące funkcję dwóch produktów – latarki oraz paralizatora. Połączenie tych dwóch urządzeń stanowi gwarancję bezpieczeństwa, przy zapewnieniu funkcjonalności latarki.

Z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z sytuacją, kiedy spacerując po ciemku potrzebowałeś skutecznego źródła oświetlenia, a jednocześnie pewnego środka do samoobrony (obrony koniecznej) przed napastnikiem lub dzikim zwierzęciem (np. psem) Odpowiedzią na taką potrzebę są latarki za paralizatorem. 

Mocna latarka z paralizatorem już samym strumieniem światła może skutecznie oślepić napastnika lub odstraszyć agresywne zwierzę. Gdy to okaże się niewystarczające, to poprzez naciśnięcie jednego przycisku i uzbrojeniu funkcjonalności możemy bronić się przy użyciu paralizatora kontaktowego. Przeważająca większość latarek z paralizatorem wyposażona jest w akumulator oraz zewnętrzną, dedykowaną ładowarkę. 

Latarka w paralizatorem  stanowi skryty środek do samoobrony, który nie wzbudza niepotrzebnej uwagi osób postronnych. Sprawdzi się z racji na swoją funkcjonalność w szczególności u kierowców zawodowych, ochroniarzy oraz rowerzystów.