Neutralizatory gazu pieprzowego

Neutralizatory gazu pieprzowego to coś, co powinien posiadać każdy, kto jest narażony na działanie gazu pieprzowego. Nie ma tutaj znaczenia, czy jesteś osobą broniącą się, czy osobą narażoną na działanie gazu pieprzowego. Neutralizator gazu pieprzowego pomaga uporać się z negatywnymi skutkami działania gazu pieprzowego. Neutralizator gazu pieprzowego może okazać się szczególnie przydatny w przypadku uczestnictwa w zgromadzeniach – protestach. Służby mundurowe i ochrona często stosują gaz pieprzowy oraz łzawiący do opanowania tłumu. Służby mundurowe są w posiadaniu silnych środków do samoobrony, więc nawet będąc w stosunkowo dużej odległości od newralgicznych punktów możesz być narażony na działanie gazu pieprzowego, a finalnie potrzebować neutralizacji. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Spray do neutralizacji gazu pieprzowego 100ml 35,00 

Zapisz się na powiadomienie o dostępności tego produktu.

Zasada działania neutralizatora opiera się przede wszystkim neutralizacji przy pomocy naturalnych składników, które w swoim składzie posiadają neutralizatory.  Środki do neutralizacji gazu pieprzowego nasączone są specjalną mieszanką ziół, które mają za zadanie neutralizować działanie gazu pieprzowego. 

Neutralizatory gazu pieprzowego są skuteczne na wszystkie typy gazu pieprzowego OC, CS, CN w formie:

Co do zasady, nie powinno się usuwać bezpośrednio gazu pieprzowego z twarzy lub innych powierzchni ciała przy pomocy wody. Woda w pierwszej kolejności potęguje działanie gazu pieprzowego. Jeśli nie mamy przy sobie neutralizatora gazu pieprzowego przy sobie, to warto neutralizacji w pierwszej kolejności dokonać przy użyciu powszechnie dostępnego mleka lub tłuszczu roślinnego. Dopiero potem można zastosować obfite przemywanie twarzy oraz ciała pod bieżącą wodą.